Пн - Пт 09:00 - 18:00
  • UA
  • RU

Як побудувати сонячну станцію

Як побудувати сонячну станцію

Експерти наших партнерів – компанії BUDEXP поділяться досвідом щодо проходження комплексної експертизи проектів у якості спікерів провідного галузевого тренінгу «Як побудувати сонячну станцію».

На сьогоднішній день в Україні проходить масштабний розвиток в галузі будівництва фотоелектричних станцій, спостерігається високий ріст встановлених потужностей, постійні зміни/доповненя законодавчої бази та кількості реалізованих проектів промислових фотоелектричних станцій. Але процес будівництва є складним і має свої “підводні камені”, через які інвесторів можуть ввести в оману. Компанії-інсталятори, що намагаються займатися будівництвом часто затримують терміни реалізації чи взагалі не можуть здати об’єкт.

Тренінг «Як побудувати сонячну станцію» має на меті ознайомити з основними поняттями та процесами будівництва ФЕС і сучасними реаліями.

Якщо Ви інвестор, то зможете отримати необхідні знання для прийняття рішення щодо будівництва загалом та визначити можливу власну частку участі у проекті у якості забудовника – визначити необхідний людський, фінансовий ресурс, побудувати послідовність та процес будівництва чи обслуговування, який вигідний саме Вашій компанії, враховуючи ризики та фінансові очікування, зрозуміти процес будівництва, вартість загалом чи окремих частин, необхідні ресурси для реалізації ФЕС, чи потрібне обслуговування та сервіс ФЕС, які гарантії має Ваш проект і як не втратити свої інвестиції.

Інспектування проектної документації об’єктів будівництва та об’єктів, що експлуатуються, на предмет дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки

Якщо Ви компанія, яка планує займатись будівництвом – зможете ознайомитись з процесом будівництва, зрозуміти які частини процесу Ви можете виконати самостійно, а які потрібно віддати на субпідряд; якими ресурсами Ви повинні володіти для успішної здачі об’єкту; який сегмент ринку Вам цікавий; ознайомити співробітників, які повинні контролювати процес.

Якщо Ви генпідрядна компанія – зможете навчити власних менеджерів чи адміністраторів проектів за короткий термін, тим самим пришвидшити їх входження в процес; отримати досвід від реалізованих проектів іншими компаніями.

Тренінг відбудеться 23.03.2019 о  09:00 у TERRA NOVA  Hotel (м. Теремки).

Повну інформацію щодо тренінга Ви зможете знайти на сторінці https://training-pvexperts.com.ua/

Як один з провідних партнерів ми можемо одразу ж зробити Вам приємний подарунок. Запитайте промокод у нашого менеджера за електроною адресою office@budexp.com.ua та отримайте знижку у розмірі 10%.

Чекаємо Вас на тренінгу!