Пн - Пт 09:00 - 18:00
  • UA
  • RU

Пожежний аудит – що це і для чого?

Проведення пожежного аудиту

Центр інспектування та аудиту “Шілд” пропонує послуги з проведення пожежного аудиту.
Під час проведення перевірок органами державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту часто виникають спірні питання щодо правомірності вимог, які висуваються до посадових осіб компанії або безпосередньо до самого об’єкта. Станом на сьогодні більшість компаній мають у своєму складі професійних юристів (або навіть цілі юридичні відділи чи департаменти). Однак з урахуванням специфіки сфери пожежної і техногенної безпеки під час будівництва або експлуатації об’єктів виникає чимало технічних питань, які вирішити без спеціальних знань в галузі пожежної безпеки неможливо.
Тому для власників та експлуатуючих організацій надзвичайно важливим є проведення пожежного аудиту своїх об’єктів.

Що ж таке пожежний аудит?

Він містить:
– незалежну оцінку пожежних ризиків;
– комплекс заходів, які направлені на всебічне обстеження об’єкта та підтримання у належному протипожежному стані;
підтвердження відповідності безпеки будівель та споруд вимогам пожежної безпеки та встановлення реальної картини протипожежного стану об’єкта, у тому числі – виявлення існуючих недоліків та розробка рекомендацій щодо їх усунення.
Метою пожежного аудиту є збір актуальної інформації щодо реального стану дотримання пожежної безпеки на об’єкті; встановлення ступеню відповідності об’єкта встановленим нормам та правилам пожежної безпеки.
Пожежний аудит – це новий спосіб забезпечення пожежної безпеки на об’єктах різного функціонального призначення (промислові об’єкти, торгові площі, офіси, складські приміщення, житлові будинки, об’єкти соціального призначення тощо). Вказаний захід дає змогу в оптимальні строки та вигідно з фінансової точки зору вирішити проблеми пожежної безпеки на об’єкті.
Пожежний аудит не є обов’язковим на сьогодні в Україні, однак лише такий аудит допомагає виявити невідповідності протипожежного стану об’єкта, знайти найоптимальніші для клієнта шляхи їх усунення та погодити план їх ліквідації.
Якщо Ви готові інвестувати у себе – наша компанія готова Вам допомогти. Центр інспектування та аудиту “Шілд” вкаже Вам на “хворі” місця пожежної безпеки, допоможе оперативно їх “вилікувати” та провести профілактичні заходи на майбутнє.