Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр інспектування та аудиту «Шілд» – компанія,  яка працює разом з клієнтом. Ми допоможемо усунути усі прогалини та білі плями, які існують для клієнтів у сфері пожежної та техногенної безпеки.

Наші експерти не шукають відповіді на Ваші питання у Google,

вони самі є живим Google-ом! 

Компетентність Органу з інспектування  ТОВ “ЦЕНТР ІНСПЕКТУВАННЯ ТА АУДИТУ “ШІЛД”  відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17020:2014 засвідчено НАЦІОНАЛЬНИМ АГЕНСТВОМ З АКРЕДИТАЦІЇ УКРАЇНИ (НААУ), що підтверджується Атестатом про акредитацію, який зареєстрований у Реєстрі 05 вересня 2017 року за № 7А246, дійсний до 04 вересня 2022 року.

Представники нашої компанії є компетентними, що підтверджується наявністю кваліфікаційних сертифікатів відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури за напрямком експертизи проектної документації у частині дотримання вимог пожежної, техногенної безпеки об’єктів будівництва, а також технічного обстеження  (інспектування) будівель і споруд у частині забезпечення вимог  пожежноЇ, техногенної безпеки.

Акредитований Орган з інспектування  ТОВ “ЦЕНТР ІНСПЕКТУВАННЯ ТА АУДИТУ “ШІЛД” може виступати у якості третьої сторони, який є інспекційним Органом згідно з ДСТУ ISO/IEC 17020.

Центр інспектування і аудиту шілд

Наша місія:

бути провідником №1 для бізнесу у сфері пожежної, техногенної безпеки  та цивільного захисту.

Наші цінності:

  • Лідерство – бути на крок попереду ринку,
  • Клієнт – додати йому впевненості та захисту,
  • Партнери – лише чесна і плідна співпраця,
  • Професіоналізм – наші працівники знають свою справу,
  • Компетентність – ми робимо все на вищому рівні,
  • Відповідальність – за кожен наш крок ми готові ручитися!

 

Shield Inspection and Audit Center – скажи «НІ» надзвичайним ситуаціям.

юридичні послуги с пожежної і техногенної безпекиПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМПАНІЇ

 

 

Потрібна консультація?