Пн - Пт 09:00 - 18:00
  • UA
  • RU

Про компанію

ТОВ «ЦЕНТР ІНСПЕКТУВАННЯ ТА АУДИТУ «ШІЛД»

Акредитований Орган з інспектування ТОВ «ЦЕНТР ІНСПЕКТУВАННЯ ТА АУДИТУ «ШІЛД» виступає у якості третьої сторони згідно з ДСТУ ISO/IEC 17020.

Компетентність та кваліфікацію Органу з інспектування ТОВ «ЦЕНТР ІНСПЕКТУВАННЯ ТА АУДИТУ «ШІЛД» відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17020:2014 засвідчено НАЦІОНАЛЬНИМ АГЕНСТВОМ З АКРЕДИТАЦІЇ УКРАЇНИ (НААУ) та підтверджено Атестатом про акредитацію (зареєстровано у Реєстрі за №70246, тип А 05 лютого 2020 року, дійсний до 04 вересня 2022 року).

ТОВ «ЦІА ШІЛД» скажи «НІ» надзвичайним ситуаціям.

юридичні послуги с пожежної і техногенної безпекиПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМПАНІЇ

Наша Команда

Ковальова Юлія Олександрівна

Ковальова Юлія Олександрівна

Керівник

Відповідає за життя компанії. Юлія Олександрівна особисто тримає все на контролі та займається постійним вдосконаленням існуючих бізнес-процесів.

Прокопенко Максим Вікторович

Прокопенко Максим Вікторович

Технічний керівник

Максим Вікторович  є контролюючою ланкою у органі з інспектування, серед його обов’язків організація практичної діяльності ОІ та дотримання повної відповідальності за проведення інспекційної діяльності ОІ у відповідності до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17020:2019, а також дотримання критеріїв, встановлених Національним органом з акредитації (НААУ) до ОІ згідно з заявленою сферою акредитації, та в разі відсутності Керівника ОІ виконувати його обов’язки.

Добичін
Ігор Леонідович

Добичін <br>Ігор Леонідович

Інспектор

Ігор Леонідович є рушійною силою створеного органу. Незалежний, неупереджений професіонал своєї справи готовий надати вам звіт за результатами інспектування об’єктів або систем протипожежного захисту, в якому будуть зафіксовані усі можливі недоліки і невідповідності вимогам чинного законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.