Наша команда

Ковальова Юлія Олександрівна

Керівник

Відповідає за життя компанії. Юлія Олександрівна особисто тримає все на контролі та займається постійним вдосконаленням існуючих бізнес-процесів

Нижник Ярослав Віталійович

Технічний керівник

Ярослав Віталійович є сертифікованим експертом у сфері пожежної і техногенної безпеки, атестованим експертом Національного агенства з акредитації України. Виступає співрозробником низки ДБН. Має у своєму доробку досвід роботи з об’єктами різної складності та різного функціонального призначення. Відповідальний підхід до кожного проекту забезпечує високу якість і досягнення бажаного результату.

Прокопенко Максим Вікторович

Менеджер з якості

Основним завданням Максима Вікторовича є контроль за неупередженістю, незалежністю та якістю у роботі з клієнтами. Завдяки йому розроблена система якості підтримується і функціонує на належному рівні у відповідності до вимог міжнародного стандарту  ДСТУ EN ISO/IEC 17020:2014

Казнова Ірина Борисівна

Проектний менеджер

Ірина Борисівна відповідає за комунікацію та зворотній зв’язок з клієнтами. Досвідчений спеціаліст в галузі пожежної і техногенної безпеки, який знає вимоги чинного законодавства у відповідній сфері та вміло ними користується.

Добичін Ігор Леонідович

Опанасюк Сергій Олександрович

Інспектори

Ігор Леонідович та Сергій Олександрович є рушійною силою створеного органу. Незалежні, неупереджені професіонали своєї справи готові надати вам звіт за результатами інспектування об’єктів або систем протипожежного захисту, в якому будуть зафіксовані усі можливі недоліки і невідповідності вимогам чинного законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.